Credit pentru a acoperi alte trei credite

28 august 2018 131

Buna ziua. Am așa o întrebare: am trei credite, dar unul din ele îl achit prin executor. Acum vreau sa iau un credit mare ca să le achit pe toate trei și pe acel care e la executor. As vrea să știu ce banca poate sa ne ofere acest credit.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna Maria,
Adresați-vă la bănci și o sa vedeți care din ele acceptă sa va refinanțeze împrumuturile/creditele care deja le aveți, însă șansele sunt minime ca vreo banca să accepte așa ceva.

28 august 2018