Credite neachitate

25 mai 2022 153

Buna ziua. Am cateva credite, pe care nu reusesc sa le rambursez. Nu am nimic in proprietate si am viza de resedinta in imobilul parintilor. Pot executorii judiciari sa puna sechestru pe bunurile parintilor, daca ei nu au semnat nimic si nici nu cunosc nimic despre creditele mele? La ce ma pot astepta?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
  • Jurisconsult

Buna Pavel, eu îți propun să ieși pe viberul de pe telefonul +37368669950, noi vom discuta mai detailat.

2 iunie 2022