Creste suma in fiecare zi cu 320 de lei

4 februarie 2019 55

Sunt 3 luni de la rezilierea contractului. Primesc numai amenintari si comentarii la poze de pe retelile de socializare. Lucreaza oameni degradati, am impresia. Dati-mi un sfat, va rog: ce trebuie sa fac ca sa ma clarific cu aceasta institutie financiara. N-am la moment asa suma de bani.

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna Alexandru,

Accesați link-ul de mai jos și depuneți o plângerein adresa instituției respective, atât pe compania de colectare, cât și pe Creditorul dvs pentru încălcarea regimului de prelucrare, stocare/divulgare a datelor cu caracter personal.

www.datepersonale.md

5 februarie 2019