Cum pot afla daca pot sau nu sa parasesc tara daca sunt banuit?

17 iunie 2017 51

Buna ziua. Cum pot afla daca pot sau nu sa parasesc tara daca sunt banuit?

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Suna-ti la politia de frontiera ...ei va verifica in baza de date !
borders.gov.md

17 iunie 2017
SILVIU POTÎRNICHE
  • Avocat-stagiar

Nu se ofera asa informatii la telefon. Trebuie sa depuneti o Cerere, este un formular tipizat. Solicitarea este gratis, din cite cunosc, si vi se ofera raspuns in aprox. 10 zile. Daca sunteti din Chisinau, mergeti la adresa : str. Petricani 19

18 iunie 2017