Cum pot sa aflu daca sunt dat in cautare de catre autoritatile portugheze?

7 ianuarie 2020 80

Buna! Cum pot sa aflu daca sunt dat in cautare de catre autoritatile portugheze?

Jurist comments 2

Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna
adresațivă cu o solicitare de informare în acest sens către ambasada/consulatul, sau instituțiile de resort din țara în cauză.

9 ianuarie 2020
  • Jurisconsult

Dl. Nicolai, eu nu cunosc dacă în țara noastră este ambasada Portughezilor, dacă nu atuncea puteți să vă adresați în Romănia, succese.

10 ianuarie 2020