Cum pot sa-mi deblochez cardul de pensie

14 decembrie 2017 41

Cum pot sa-mi deblochez cardul de pensie, care a fost blocat de executorul judecatoresc. Despre dosarul in care am fost judecat am aflat in momentul cind n-am putut scoate bani de pe card. Am scris cerere de apel, impotriva hotaririi judecatoriei. Am cerut repunerea in termen si admitera apelului spre examinare. Copia cererii am prezentat-o executorului judecatoresc.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Executorul poate suspenda doar in cazul depunerii cautiunii ! Urmeaza doar sa asteptati o decizia a Curtii de Apel !

14 decembrie 2017