Cum putem acționa în direcția reîntoarcerii terenurilor în cooperativă?

29 mai 2017 23

Sunt membru a unei cooperative agricole, președintele cooperativei a înstrăinat terenurile cooperativei în favoarea autorității publice locale fără acordul membrilor cooperativei, iar sectoarele libere au fost majoritar privatizate de dumnealui.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Contestati decizia prin care presedintele ip a instrainat primariei loturile cit si contractele de privatizare ulterioare! la sigur sunt nereguli la emiterea deciziei ,semnaturi false ori lipsa ,,cirmuirii" al IP

29 mai 2017