Cum putem recupera banii platiti pentru plecarea in Anglia?

27 decembrie 2021 25

Buna ziua. Impreuna cu prietena am platit o firma care a promis sa ne ajute sa plecam in Anglia. Au trecut 4 luni si nu avem niciun rezultat. Cum putem recupera banii platiti acelei firme?

Jurist comments 2

  • Jurisconsult

Noroc Mihai, eu vă propu să apelați la vuber sau telefonul meu 068669950 și noi v-om discuta mai detailiat.

28 decembrie 2021
Irina Clepalo
  • Jurisconsult
  • Alte domenii

Bună ziua Mihai, în caz că aveți încheiat un contract cu această organizație, atunci putem să mai vorbim despre revendicarea sumelor bănești achitate, sau un alt act prin care această organizație s-a obligat să vă presteze aceste servicii contra plată. Însă dacă nu aveți careva dovezi că ați achitat sume... mai detaliat bănești, iar aceștia i-au primit într-o formă sau alta șansele sunt egale cu 0.

29 decembrie 2021