Cum sa recuperez o suma pe care am dat-o cu imprumut, dar nu am nicio recipisa

26 septembrie 2022 57

Buna ziua. E nevoie de judecată pentru recuperarea unei datorii, sau pot sa ma adresez la un sector de politie? Nu am făcut nicio recipisă, dar am martor și persoana confirmă prin mesaj împrumutul. Am si istoria tranzacțiilor de transfer.

Jurist comments 1

  • Jurisconsult

Buna Gheorghe, eu sunt disponibil să vă ajut,puteți apela la viberul de pe telefonul +37368669950,vom discuta.

27 septembrie 2022