Cum sa solicitam legal de la primarie informatia privind transferurile de bani la o data anumita?

29 octombrie 2019 13

Cum sa solicitam legal de la primarie informatia privind transferurile de bani la o data anumita?

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Bună ziua,

Dacă demonstrați faptul că aveți un interes justificat în solicitarea unei astfel de informații atunci vă adresați cu o cerere către primărie prin care solicitați emiterea informației privind transferului de bani la data respectivă.

30 octombrie 2019