Cum se poate pune capat fardelegilor politistului de sector?

1 iulie 2017 30

IMI INSTALEAZA CAMERE DE LUAT VEDERI IN CAMERA UNDE LOCUESC, IN BAIE, IN VICEU, INTRA IN CASA MEA CAND CIND NU-S ACASA SI IMBLA PRIN LUCRURULE MELE... AM INCERCAT SA VORBESC CU EL SI EL IMI SPUNE CA TOTUL MI SE NAZARE. TELEFOANELE SINT ASCULTATE. EU AM DREPTUL LA INTIMITATEA MEA!

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Concretizati scopul acestor actiuni in comentariu, mai jos !
Depuneti o plingere la MAI pentru sanctionarea disciplinara a inspecotrului de sector!

2 iulie 2017