Cum verific daca am fost inregistrata de camerele de monitorizare a traficului rutier?

30 aprilie 2018 155

Cum verific daca am fost inregistrata de camerele de monitorizare a traficului rutier, daca pagina electronică a Inspectoratului Naţional de Patrulare: pr.gov.md si serviciile operatorilor de telefonie mobilă nu sunt accesibile?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Mihai Guțu
  • Avocat-stagiar
  • Alte domenii

Va puteti apropia la sediul Serviciului tehnologii informaţionale pe adresa: mun. Chişinău str. Iacob Hîncu 3A, cu pasaportul tehnic al automobilului pentru a primi informatiile necesare.

3 mai 2018