Daca sotia dupa divort e psihologic distrusa, se permite sa stea cu copii?

11 martie 2017 26

Asa caz in familia unei cunoscute: sotu o dat la divort, au 2 copii gemeni, unul dintre care ea nu-l suporta din motiv ca seamana mult cu sotu, pare agresiva in societate unde nu s-ar afla sotu, ea vine, santajeaza toata lumia din jur, sare la bataie. Este vreun numar de telefon unde ar suna-o putin s-o consulte? Poate putin s-a mai linisti? Ce vina poarta rudele ca ei s-au despartit si de ce trebuie sa sufere alte persoane?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Alexandru Ţurcan
  • Avocat
13 martie 2017