Datorie la credit

13 iunie 2023 166

Buna ziua. Avem o situatie extrem de complicata in legatura cu un credit si avem mare nevoie de ajutor. Sper ca cineva sa ia legatura cu noi. Sunt multe de spus si de lamurit. Va multumesc.

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
Serghei Marciuc
  • Avocat-stagiar
  • Contravenţii rutiere

Bună ziua.
Pe acest portal nu sunt datele dumneavoastră de contact.
Dacă aveți nevoie de ajutor, sunați 079011189 sau scrieți la adresa electronică avocatmarciuc.s@gmail.com
Sau puteți contacta alți colegi, numărul lor îl găsiți în compartimentul JURIȘTI

14 iunie 2023
Maria Gogu
  • Avocat-stagiar

Bună ziua, până a avea o consultație cu un avocat, vă sugerez în prim plan să aveți o întâlnire cu creditorul și să negociați cu el toate problemele pe care le aveți iar dacă dosarul se află în instanța de judecată să vă angajați un avocat pentru a vă scădea... mai detaliat din penalitate, dobânda și alte costuri nerezonabile în cazul în care au fost aplicate.
Succes, în cazul în care aveți nevoie de ajutor, apelați !

15 iunie 2023