Datorie la o companie de creditare

13 iulie 2022 171

Buna ziua. Am o datorie pe care nu o pot achita. Am trei copii si nu pot iesi la lucru, pentru ca mezinul nu a atins varsta de gradinita. A avut loc judecata. Eu locuiesc la soacra (alte casa nu am), au dreptul sa vina ca sa ridice bunurile din casa? Le-am explicat ca o sa pot achita cand ies la munca.

Jurist comments 1

  • Jurisconsult

Buna Elena, nu au dreptul să rîdice bunurile de la mama soacră, mai detailat puteți apela pe viberul de pe telefonul +37368669950.

15 iulie 2022