Datorii şi interdictii

28 iulie 2021 310

Buna ziua. Cum aş putea sa aflu daca am datorii şi interdictii?

Jurist comments 1

  • Jurisconsult

Buna ziua d-na Valentina, de o dată DVS încercați să sondați, dacă aveți vre-0 datorie la compania de la care ați luat creditul și dacă ei au ințiat vre-o acțiune în istanță. Dacă este așa ceva și este pronunțată hotărîrea de incasarea sumei, încercați la secretara judecătorului cu cine ei... mai detaliat colaborează din executori, sau dacă credidotorul a rîdicat de la ei titlu.

29 iulie 2021