De aflat daca este plingere la politie pe mine

30 iunie 2017 34

Buna ziua, o fost un caz jumate de an in urma cu o persoana sfadit tare, persoana de furie s-a dus la politie si a scris plingere sau denunt ca eu vreu s-o omor (si niste bred acolo ), eu vreau amu sa-mi procur arma si inainte sa-mi incep sa string documentele eu as vrea sa ma adresez sa vad daca este ceva scris la politie. Unde trebue de adresat sau la dinsi acolo, dar cum? Sa-mi caute tot ce este pe mine.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Va adresati la politie cu o cerere simpla , prin care va for fi furnizate toate informatiile ! La politia in sectorul in care a avut loc actiunea !

1 iulie 2017