De ce documente am nevoie?

8 august 2018 108

De ce documente am nevoie daca mi-a expirat biometricul, dar am dosar penal?

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna ziua,
Dacă nu aveți interdicții la perfectarea pașaportului impuse de instanță, atunci perfectarea se face în condiții standart.

8 august 2018
  • Jurisconsult

Dl. Vitalie ași dat o consultație greșită, dl. Igor trebue să duceți pănî la un capăt cauza penală asupra DVS, deoarece cînd o să vă adresați la Centru... o să vă refuze, ei au posibilitate să vă verifice în privința cauzei penale și fără un document de confirmare cu un... mai detaliat final oarecare o să vă refuze, succese.

4 ianuarie 2020