De la care banca as putea lua un credit mare ca sa imi refinantez creditele existente?

16 septembrie 2019 134

Buna ziua. Am credite la mai multe banci si as vrea sa iau un credit mai mare ca sa le inchid pe toate si sa platesc numai la o banca, dar nu stiu daca e posibil si la care banca. Mi-au pus sechestru pe cardurile bancare si nu pot achita pana nu platesc amenda.

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna!

Adresați-vă la toate băncile comerciale și solicitați informația precontractuala și explicarea tuturor costurilor unui credit.
Asemenea informație va este pusa la dispoziție gratuit.
In cazul în care veți întruni condițiile solicitate de careva dintre bănci acestea vă vor oferi un credit.

16 septembrie 2019