Declarația creditorului de remitere a datoriei

24 octombrie 2017 79

Bună ziua. Mă puteți ajuta, Vă rog, cu o formă/ exemplu pentru Declarația creditorului de remitere de datorie? Precizez că creditorul se află în lichidare, dacă acest aspect contează, la redactarea acestui act unilateral. Vă mulțumesc!

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Imi trimiteti un e-mail de verificare pe adresa : calin.bobeica@yahoo.com

25 octombrie 2017
Lucia Betisor
  • Parajurist
  • Contravenţii rutiere

Buna ziua aveti nevoie de act de verificare de la IFS privind datoriile de la impozit pe venit medicina asigurata,taxa de drumuri, s.a
si de la CTAS privind contributiile de 23% si de 6%

25 octombrie 2017