Delimitarea terenurilor

11 noiembrie 2019 51

Buna ziua. Avem o problema ce tine de clarificarea delimitarii terenurilor între doi vecini. Pe titlul de proprietar e însemnată grădina, dar vecinul vrea drum și primăria ii da așa drept de a lua din grădina celuilalt proprietar un drum de 10 m. Cat costa serviciile unui avocat care s-ar apuca de problema aceasta? Multumesc.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Buna ziua,

La caz, fiecare avocat solicită onorariu pentru serviciile sale diferit.

De aceea adresați-vă către un avocat și contractați cu acela care va aranjează tariful cât și serviciile care vi le poate acorda.

Totodată puteți alege unul din lista regăsită pe yavo.

11 noiembrie 2019