Depresia poate provoca neglijenta in serviciu

14 septembrie 2018 26

Buna ziua! Mi s-a blocat cardul de salariu de catre executorul judecatoresc 100%. Am apelat la instantele competente, dar nu au facut nimic. Din cauza ca nu aveam nicio sursa de existenta, m-am eliberat de la serviciu capatand o depresie. Dupa un an, am revenit dar am fost acuzata de agajator de neglijenta in servici si m-am eliverat. Starile depresive nu au trecut asa cum am crezut. Poarta si executorul o parte din vina?

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna ziua,
Întrebarea este una vagă, foarte neclara, plus la toate, care este scopul acesteia? Ce se dorește a fi demonstrat, probat?

15 septembrie 2018