Doresc sa privatizez apartamentul

26 august 2023 3

Buna ziua. Doresc sa privatizez apartamentul. Doua fiice, care au fost incluse in ordinul de repartitie, sunt plecate in Rusia de 15 ani si nu doresc nici sa participe la privatizare, nici sa refuze participarea la privatizare. Au plecat, au obtinut cetatenia ruseasca si nu vor nimic, nici la inmormantarea mamei lor n-au venit. Ce sa fac eu in asa caz?

Jurist comments 1

  • Avocat

Buna ziua, dvs ce statut aveti fata de defuncta? Sunteti persoana terta?

26 august 2023