Dosar penal

27 ianuarie 2019 33

Cum putem afla numarul dosarului penal la care participa nepotul nostru?

Jurist comments 2

Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Acesta urmează să dețină ordonanța de incepere a urmăririi penale unde este indicat acest număr or in cazul in care acesta refuza sa vă comunice din anumite motive, numărul dosarului ține de confidențialitatea urmării penale.

27 ianuarie 2019
  • Jurisconsult

D-na sau dl. Vio, puteți să vă adresați cu o cerere la procurorul care gestionează cauza, să fiți informat se nr. are cauza penală pe nepotul DVS.

3 ianuarie 2020