Dosarul meu pentru cetatenie romana a primit aviz pozitiv si urmeaza a fi inclus in ordin

30 martie 2019 307

Buna ziua. Am asa o intrebare: in aprilie 2017 am depus la cetaţenie română. Cu 2 luni in urma am scris un email, in care am solicitat sa fiu informata la ce stadiu se afla dosarul meu. Am primit rraspuns ca dosarul meu a primit aviz pozitiv si urmeaza a fi inclus in ordin, dar deja au trecut 2 luni si nimic nu se intampla. Poate sa fie ca pana la urma sa fi primit refuz si din cauza aceasta nu sunt inclusa in ordin?

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna Ana

Urmează să așteptați, procedura durează mult.
Urmariti regulat pagina web.

31 martie 2019