Elaborarea de referate stiintifice

7 februarie 2024 3

Buna ziua. Uneori scriu referate stiintifice pentru studenti. Recent am fost telefonat si citat la politie pentru ca as elabora lucrari stiintifice la comanda. Din cate cunosc, asta nu reprezinta o faptă ilicita. La ce sa ma astept sau cum sa ma apar? Mersi anticipat!

Jurist comments 2

Victor Pantiru
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere
  • Alte contravenţii
  • Alte domenii

Buna ziua Ion,
Recomand sa mergi la un avocat pentru a fi asistat. Iar cu politia nu vorbesti decat in prezenta avocatului si doar daca au o citatie emisa conform normelor. in rest tacerea e de aur!!!

7 februarie 2024
  • Avocat-stagiar
  • Alte contravenţii

Buna Ion! Cel mai bine să fii asistat de un avocat la poliție și să faci cunoștință cu toate documentele ce vor fi invocate de poliție. Succes!!!

7 februarie 2024