Elaborarea unui contract de prestare a seviciilor

24 mai 2018 53

Bună ziua! În ce mod pot elabora un contract de prestare de servicii, astfel ca acesta să corespundă legislației, dacă nu am cunoștințe în domeniul juridic? Sau la ce fel de specialist mă pot adresa? În contract urmează ca Î.I. să fie prestatorul, iar beneficiarul persoana juridică. Mulțumesc anticipat!

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna Nicolae,
Vă alegeți un avocat/jurisconsult și explicați ce serviciu se prestează și toate celelalte aspecte.

24 mai 2018