Eliberarea actelor de la universitate

26 iunie 2023 14

Buna ziua. Fiul meu a fost exmatriculat de la universitate, unde invata in anul 2, fara a fi prentampinat, desi studiile erau onlain si anul de studii a fost platit pana in septembrie. Am mers la universitate sa iau actelele, dar nu mi le-au dat. Imi spun ca am nevoie de procura. Ce trebuie sa fac? Fiul se afla peste hotare.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Filip Rotaru
  • Jurisconsult
  • Contravenţii rutiere
  • Alte contravenţii

Procura poate fi facuta la ambasada RM in statul in care se afla fiul dvs, va urez succes !
Daca aveti intrebari suplimentare ma puteti contacta pe email : rotaru.help@gmail.com

27 iunie 2023