Este santaj?

30 iunie 2018 65

Am facut cunoscut un barbat pe un sait de cunostinte. Cateva zile am discutat, pe urma i-am propus sa ne intalnim, ca sa se convinga ca eu am intentii serioase. Mi-a cerut o poza imbracata pe jumate, insa a doua zi a inceput a cere mai multe poze topless. Eu am refuzat, dupa care a spus ca prima mea poza va ajunge pe toate saiturile de socializare si pe saitul orasului meu, ce pot sa fac? Poze nu vreau sa mai transmit.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna,
Depuneți cerere la poliție cu descrierea întregii situații, alt fel va fi imposibil de a executa careva acțiuni.

1 iulie 2018