Facilitati pentru mama solitara

30 iulie 2018 29

Buna ziua. Ajutati-ma va rog cu informatii (prevederile din acte normative si ale administratiilor publice) in vederea identificarii facilitatilor si scutirilor de care beneficiaza o persoana/mama care creste copilul singura.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna ziua,
Din păcate nu prea mari facilități, adresați o cerere scrisă la Administrația publică locală și/sau Casa Națională de asigurări Sociale teritorială, posibil să se identifice careva proiecte care vă pot fi de ajutor.

13 septembrie 2018