Falsificarea contractului

11 decembrie 2023 2

Bună ziua. Unde m-aș putea adresa referitor la falsificarea unui contract civil de prestari servicii și neachitarea integrală?

Jurist comments 2

  • Avocat
  • Alte contravenţii
  • Contravenţii rutiere

Buna ziua. Va adresați la poliție cu o plîngere în scris. Totodată, aveți dreptul de a înainta și o acțiune în instanța de judecată pentru constatarea nulității absolute a contractului

13 decembrie 2023
  • Avocat
  • Alte domenii

....trebuie să precizați ce aveți în vedere prin falsificarea unui contract..........la prima vedere, vă contraziceți, deoarece invocați falsificarea unui contract dar, în același timp, și neachitarea......nu este nimic clar; trebuie să dați mai multe detalii...........mă puteți apela
la tel.069615655

17 decembrie 2023