Filiala era deschisa pe licenta mea, dar de 1 an nu mai lucrez acolo

20 mai 2017 13

Buna ziua, am lucrat intr-o filiala farmaceutica ca sef de filiala, filiala era deschisa pe licenta mea deacum de 1 an nu mai lucrez acolo, dar documentatia oricum vine pe numele meu, e posibil oare sa activeze mai departe pe licenta mea,si cum as putea afla daca lucreaza sau nu pe licenta mea mai departe?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Levitschii Iurii
  • Jurisconsult

Buna ziua, Nina. Depuneti o cerere chiar in cancelaria acestei farmacii, depuneti o cerere la organul de unde primiti instiintarile, , dupa parvenirea raspunsurilor se poate decide asupra actiunilor urmatoare.
P.S. Puteti depune o cerere chiar la politie pentru verificarea acestei situatiei, in caz ca nu va fi de competenta... mai detaliat politiei cererea se va transmite organului competent.

21 mai 2017