Împărțirea casei

19 iunie 2019 47

Cum sa fac daca fratele vitreg vrea sa facem împărțirea casei, dar eu sunt peste hotare și la moment nu pot pleca în tara.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna ziua
Identificați o persoană și împuterniciți prin procură sa va reprezinte interesele față de notar și alte autorități.
Nu întreprindeți careva acțiuni dacă nu sunteți sigur sau nu ați consultat problema cu un jurist. Astfel o să fiți sigur de lipsa pe viitor a unor litigii inutile, inclusiv pierderea cărorva bunuri/drepturi... mai detaliat ce vă revin.

20 iunie 2019