Impartirea mostenirii

23 octombrie 2018 34

Am o situatie mai complicata in ceea ce priveste impartirea mostenirii de la bunici. Unde ma pot apropia pentru o consultatie in domeniul dat? E greu de explicat situatia, in scris.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Avocat
  • Alte domenii

Buna ziua,
Încercați să furnizați careva detalii, poate nu e chiar atît de complicat, contrar, alegeți oricare din colegi pentru a vă consulta.
Consultația în cadrul platformei fiind gratuită, în afara acesteia deja ține de fiecare împarte, pentru timpul acordat.
Tel contact 069587580

23 octombrie 2018