In privinta creditelor

18 iunie 2018 38

Buna ziua. As dori o informatie. Eu impreuna cu sotia am luat niste credite de la diferite companii. La moment nu le putem achita. Unde as putea sa ma adresez ca sa le stranga pe toate intr-o suma si se le achitam? La banci ne cer gaj de care noi nu despunem.

Jurist comments 1

  • Jurisconsult

D-l Eugeniu e imposibel să achitaţi toate creditele într-o sumă, fiindcă companiile sînt diferite, ei pursisimplu n-o să accepte. Trebue să vă clarificaţi cu fiecare împarte.

19 iunie 2018