Închierea contractului de comerț electronic

2 aprilie 2024 3

Bună ziua. Pagina de internet 999.md este o platformă pe care se desfășoară comerț electronic? Dacă este așa, cum anume are loc încheierea contractelor?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
  • Jurisconsult

Buna ziua d-na Iulia, pe pag. 999-md, DVS sunteți în drept să desfășurați o activitate, nu mai n-o să puteți încheia vre-un contract, deoarece e o activitate electronică. Cu persoana, cu care o să mergiți la un contact, o să vă refuze DVS în incheierea contractelor.

3 aprilie 2024