Inregistrare SRL

16 iulie 2017 99

Buna ziua. Se doreste inregistrarea unui SRL X.
1. Fondator SRL Moldova, ce acte sunt necesare si poate fi delegat un reprezentant la camera inregistrarii?
2. Poate fi numit administrator o persoana care deja este administrator al altui SRL care nu activeaza din cauza datoriilor si are interdictii la modificari?

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere
17 iulie 2017
  • Jurisconsult
  • Alte contravenţii
  • Alte domenii

Buna ziua.
Pentru mai multe detalii și întrebări Camera Înregitrării de Stat dispun de consultant juridic.
Accesați http://www.cis.gov.md/content/filiale unde găsiți dislocarea filialelor Camerei Înregistrării de Stat. Accesind filiala găsiți numerele de contact.
Mult Succes!!!

17 iulie 2017