Intelegere verbala

25 mai 2017 44

Buna ziua, cu 2 luni in urma i-am propus unui om sa investeasca o suma intr-un proiect! a trecut timpul, proiectul a disparut... acum el cere $$ din mine si ma ameninta cu "bratvaua" asa ma urmareasca si asa scoata $$ din mine! tin sa mentionez ca ne-am inteles daca proiectul dispare el uita de $$$ istea... ce sa fac? iar daca merge la politie nu are nicio dovada, ce sa fac daca ma cheama la politie?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Levitschii Iurii
  • Jurisconsult

Buna ziua. Asteptati citatie de la instanta sau de la politie, si prezentativa conform cerintelor. In caz ca sinteti agresat, etc. adresativa la politie.

26 mai 2017