Intendenta nu întoarce banii achitați pentru cazarea pe care nu o folosesc

31 ianuarie 2018 44

Am dreptul eu, fiind student, să cer înapoi banii plătiți intendentei pentru cămin, în baza contractului, pentru lunile in care eu deja nu voi trăi în cămin, dar pe care le-am plătit? Nu voi folosi serviciile de cazare. Oricum intendenta nu dorește să-mi întoarcă banii. Ce să fac???

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Acest raport urmează să încetează la expirarea perioadei pentru care a fost stabilit, totuși, urmează de stabilit ce aveti înserat în contractul încheiat pentru a putea vă răspunde corect, sau citiți dvs capitolul destinat rezilierii din contractul dvs să vedeți ce drepturi și obligații au fost asumate.

1 februarie 2018