Interdicție de intrare în spațiul Schengen

23 septembrie 2023 3

Bună ziua. Mi-a fost aplicată interdicție de intrare în spațiul Schengen pe un termen de 3 ani. Au mai rămas 9 luni din acest termen. Există vreo soluție pentru a anula aceste 9 luni de interdicție? Mersi.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Vladislav  Dobrea
  • Avocat-stagiar
  • Contravenţii rutiere

Bună ziua.
Cel mai clar răspuns puteți primi direct de la organul competent.Vă recomand să contactați direct organul care va aplicat interdicția sau adresațivă la un avocat care va studia toată informația în detalii şi va interveni cu o soluție.

25 septembrie 2023