Interdictie in Europa

27 iulie 2017 204

Buna! Am interdictie in toata Europa din cauza sederei in Europa mai mult de trei luni. Interdictia este pe 3 ani. Cum as putea sa hotarasc aceasta problema si daca e posibil, in cit timp? Am facut schimbare de familie si vreau sa mai incerc sa trec. Poate o sa-mi dea drumul sa trec. Am vreo sansa? Multumesc mult.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Buna seara,

Din pacate nu este pasibil de a accelera acest proces si ve-ti fi nevoit sa suportati acest termen.

28 iulie 2017