Judecata privind decaderea din drepturi

17 mai 2017 23

Cum vorbesc la judecata in calitate de intervienient, sunt asistent parental si vreau sa apar interesele copiilor din plasament pe care ii vrea inapoi mama alcoolica si depravata? Probe nu sunt multe, ca deja face lucrurile in ascuns, nu mai doarme pe drumuri.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Levitschii Iurii
  • Jurisconsult

Buna seara, Mariana. In instanta de judecata aveti obligatia de a comunica doar adevarul. Va recomand sa relatati toate circumstantele cunoscute de dvs si sa va expuneti pozitia argumentat.

18 mai 2017