La cine ne putem adresa în privința unei hotarari?

28 iunie 2019 136

Cum putem afla hotararea sedintei de judecata a Curtii de Apel Balti, din data de 15.05.2019, cu privire la examinarea unui caz anume?

Jurist comments 2

Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Accesați link-ul de mai jos și alegeți Curtea de Apel Balți, pentru a nu intilnirea impedimente efectuați operațiunile de la un calculator unde vezi introduce numele unei părți pe dosar și dacă hotărârea a fost publicată urmează să vă apară.

http://www.instante.justice.md

28 iunie 2019
  • Jurisconsult

D-na Alina, e corect să apelați mesajul pe saitul Curții de Apel Bălți, deoarec \DVS nu aveți nici-un statut pe cauza penală, dar nu vă dau garanție că o să aveți acces. Cel mai bine să apelați la avocatul, care a fost angajat de cineva la cauza dată sau să... mai detaliat apelați la un avocat plătit de DVS.

2 ianuarie 2020