M-am trezit cu sechestru aplicat pe card bancar, desi nu cunosc sa fi avut vreo datorie

11 martie 2022 68

Bunāă ziua. Nu am nicio datorie fata de nimeni dar m-am trezit cu sechestru aplicat pe card de catre un executor si cu suma in minus. Nu am fost informata despre acest fapt, nu stiu despre e vorba. Ce sa fac?

Jurist comments 2

  • Jurisconsult

Buna Elena, eu vă propun să intrați pe viberul de pe telefonul +373669950 vom discuta pe mai multe întrebări.

12 martie 2022
  • Jurisconsult

Elene, eu îmi cer scuze, am indicat greșit telefonul de contact +37368669950.

12 martie 2022