Ma poate ajuta cineva?

29 august 2021 42

Buna ziua. Eu am lucrat (neoficial) 4 luni la o persoana juridica. Prima luna salariul a fost achitat, insa urmatoarele 3 luni ma tot amanau si pana la urma nu mi-au achitat salariul. S-a adunat o suma bunisoara, dar a trecut ceva timp si salariul tot nu l-am mai vazut. Sun angajatorul si nu-mi mai raspunde. Ce se poate de facut in cazul acesta?

Jurist comments 1

  • Jurisconsult

Buna dl. Oleg, eu îți propun să ne întîlnim, este o șanțo de eșire din situație,apelează la E-maiul meu sau telefoul de contact 068669950,

31 august 2021