Ma poate reprezenta un jurist intr-un caz legat de un Act de executare?

22 august 2023 4

Buna! As dori sa angajez un avocat ca sa ma reprezinte in relatia cu executorul judecatoresc pentru stingerea unei datorii.

Comentariile juriștilor 4

Descărcaţi discuția
Tatiana Scobiola
  • Avocat
  • Alte contravenţii
  • Alte domenii

Bună ziua, dl Vlad. Desigur că un avocat vă poate reprezenta în procedura de executare. Pentru suport juridic puteți să mă apelați la nr. 068769517 sau pe e-mail: scobiola97@mail.ru

23 august 2023
Maria Gogu
  • Avocat-stagiar

Bună ziua, juristul nu vă poate reprezenta. În acest caz aveți nevoie de un avocat sau avocat stagiar specializat în materia executării.
În cazul în care aveți nevoie de o consultație sau reprezentare puteți să mă apelați la nr. 060643035.

23 august 2023
  • Avocat-stagiar
  • Alte contravenţii

Buna Vlad! Va pot ajuta cu intrebarea dvs., deoarece sunt avocat stagiar si mai conlucrez cu executorii judecatoesti. Pentru detalii puteti apela la nr.de telefon 069049267

23 august 2023
Gabriel Diaciuc
  • Avocat
  • Alte domenii

Dacă executorul este în Chișinău și aveți nevoie de un avocat cu experiență, mă puteți contacta la 069992921.

23 august 2023