Mărirea pensiei alimentare

21 martie 2019 96

Bună ziua. Cum pot afla dacă am fost dat în judecata pentru?

Comentariile juriștilor 2

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Avocat
  • Contravenţii rutiere

Bună ziua,

Daca incercati să aflați dacă ați fost înaintat în instanța atunci urma să fiți citați la adresa de domiciliu in cazul existenței unui astfel de dosar pe verificați pe portalul online al instantelor introducind numele dvs.

Daca vă referiți la faptul că doriți să majorări cuantumul de încasare a pensiei... mai detaliat alintare urmează să vă adresați cu o acțiune în judecată

21 martie 2019
Viorel Miron

Asta vreau sa știu dacă am fost dat în judecata pentru majorarea pensiei alimentare mulțumesc mult

21 martie 2019