Bună ziua. Nu am achitat timp de 3 luni creditul pentru mașină și acum creditorii mă cheamă să la ei. Îmi vor lua mașina? Eu am banii, dar am vrut să achit mai târziu.
Cum concretizez intrebarea mea?
Dacă doriți să intrați în dialog cu juriștii pe întrebarea Dvs., puteți posta un comentariu propriu sub răspunsurile juriștilor. Pentru asta trebuie să intrați în profilul Dvs. de utilizator, urmând link-ul respectiv expediat de yAvo la email-ul Dvs.