Nu am primit copia apelului declarat de reclamant

7 septembrie 2018 17

Am primit incheiera instantei de apel prin care se accepta apelul declarat de reclamant si se fixeaza ziua sedintei, insa copia apelului NU am primit-o. Cum procedez?

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna,
Ați putea depune cerere pe numele judecătorului raportor sa faceți cunoștință cu dosarul și o sa aveți acces la toate materialele cauzei.
Indicați in cerere numele judecătorului la care e repartizata cauza și data când doriți să faceți cunoștință.
Cererea o puteți depune inclusiv prin e-mail.
Aici găsiți datele de contact la toate... mai detaliat instanțele judecătorești:
www.instante.justice.md

7 septembrie 2018