Nu am vazut testamentul parintilor timp de 2 ani dupa moarte, deoarece fratii nu mi l-au aratat

22 aprilie 2017 23

Daca nu am vazut testamentul parintilor timp de doi ani dupa moarte, deoarece fratii nu mi l-au aratat, ce pot sa fac eu? Nu doresc sa imparta cu mine averea parintilor si oare ei pot vinde averea fara mine? Dati-mi va rog un raspuns.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Viorica Chirnicinii
  • Parajurist

Buna ziua, Elena. Din intrebarea Dvs nu este clar au acceptat sau nu fratii mostenirea. Sunteti Dvs vizat in testament? Pentru a va da un raspuns complet va rog raspundeti la aceste doua intrebari. Ma puteti contacta pe viorica.parajurist@gmail.com . O zi buna .

25 aprilie 2017